פריטת צ'קים לעסקים קטנים ובינוניים

למה כדאי לבעלי עסקים קטנים לגבות תשלום בצ'קים? איך שומרים על תזרים מזומנים?

בעלי עסקים קטנים נאלצים להתחרות בחברות גדולות ובתאגידים בין-לאומיים. עם זאת, לבעלי עסקים מן הסוג הזה יש גם את היתרון של הגמישות, הזריזות והיחס האישי. בין היתר, כדאי לבעלי עסקים קטנים להבין את הערך המוסף שלהם בהשוואה למתחרים וגם להציע ללקוחות את האפשרות של תשלום בצ'קים.

הבעיה מתחילה כאשר בעלי עסקים צריכים לחכות למועד הפירעון הנקוב על גבי הצ'ק. בגלל שלעיתים קרובות בעלי עסקים קטנים תלויים בסכומים הללו על מנת לשמור על תזרים המזומנים הרצוי עבורם, הפתרון יהיה שירותי פריטה מסודרים ומשתלמים.

צ'קים פורטים עם פרסונל פתרונות פיננסיים וקבלו מזומן תוך 30 דקות!

פרסונל פתרונות פיננסיים גאה להיות זו שפותרת עבורך את הבעיה: במקום לחכות עד שמועד הפירעון יגיב ובזמן הזה לשלם לבנק על עמלות חריגת יתר, כל מה שעליך לעשות הוא ליצור קשר עם נציגינו ולקבל מזומן תוך 30 דקות!

פריטת צ'קים למוטב בלבד

בעלי עסקים שגובים תשלום בצ'קים מייחדים את עצמם מול המתחרים. בניגוד לחברות גדולות שלא גובות תשלום בצ'קים כי אין לנציגים שלהן את היכולת לפגוש את הלקוחות פנים מול פנים, לבעלי עסקים קטנים כמעט ואין את הבעיה הזו. חוץ מזה, עצם העובדה שבעלי עסקים קטנים מציעים ללקוחות שלהם את האפשרות של תשלום בצ'קים – הופכת את הלקוחות למרוצים יותר.

במקביל, כדאי לבעלי עסקים לנסות לשמור על תזרים מזומנים על ידי שירותי פריטה וניכיון צ'קים: מצד אחד, מועד פירעון רחוק יקל על הלקוחות ויאפשר לבעלי עסקים להציע מחירים תחרותיים. מצד שני, הצ'קים עצמם ייפרטו במהירות ולבעלים של העסק יהיה כסף מזומן לעבוד איתו ולשלם לספקים ולעובדים.

פריטת צ'ק בלחיצת כפתור

האתר של פרסונל פתרונות פיננסיים נועד לעזור לך לממן את ההתנהלות השוטפת של העסק. אחרי שהשקעת כל כך הרבה בהקמת העסק ובגיוס לקוחות, חבל שהכלי ירד לטמיון בגלל מועד פירעון רחוק. במקום זה, אנו מאפשרים לך ללחוץ ממש כאן ו- לתאם שירות מהיר וזריז של פריטת צ'קים.

מאמרים נוספים

קבלו מזומן תוך 30 דקות

פשוט ממלאים פרטים, סורקים צ'ק ונציג של פרסונל פיננסים מגיע עם מזומן תוך 30 דקות

פרסונל פתרונות פיננסים

פרסונל פתרונות פיננסיים נותנים שירות לחברות ועסקים. החברה הוקמה מתוך צורך ממשי של עסקים לקבל אשראי נוסף לצורך גדילת העסק.
אנו בפרסונל מאמינים בעסק שלך ומעוניינים לתת לך את מיטב הפתרונות הפיננסים על מנת שנוכל לאפשר לך לגדול ולצמוח.

שירותים נוספים

קבלו מזומן תוך 30 דקות

פשוט ממלאים פרטים, סורקים צ'ק ונציג של פרסונל פיננסים מגיע עם מזומן תוך 30 דקות

ממלאים פרטי יצירת קשר

מעלים תמונה של צ'ק

מקבלים מזומן תוך 30 דקות