מכירת זהב

זהב הוא אחד היסודות הכימיים המתכתיים היותר מבוקשים ויותר מוכרים בעולם. המאפיין העיקרי של זהב הוא העובדה שאת הזהב ניתן למצוא אך ורק בצורתו הטבעית. יחד עם זאת, כמויות הזהב בעולם הן מוגבלות וזאת גם הסיבה שהערך של הזהב הוא גבוה. לאורך ההיסטוריה שימש הזהב כאמצעי מצוין לחיסכון ולשמירה על ערך הרכוש. גם כיום, מוצרים ובעיקר תכשיטים מזהב נחשבים לפריטים השומרים על ערכם. עם זאת, מעת לעת קורה שיחידים ומשפחות נקלעים למצבים פיננסיים לא פשוטים, הדורים מהם להשיג ממון בכל דרך אפשרית. מכירת תכשיטי זהב נחשבת לדרך מקובלת להשיג ממון, בהעדר כל אפשרות ריאלית אחרת. הזהב נמכר למומחה לדבר אשר קונה זהב ומשלם תמורתו תשלום הוגן. זאת, לאחר בדיקה של הזהב שנמצא בידי המוכר, קביעת הערך שלו והצעת תשלום הוגנת לאוחזים בו. מהם המצבים המצריכים מכירת זהב? כיצד קובע המומחה שקונה את הזהב את הערך הריאלי שלו?

מתי נדרשת מכירת זהב

מכירת זהב נדרשת כאשר למוכרים אין דרת אחרת להשיג מימון לכל מטרה שהיא. המימון יכול להידרש לעניינים אישיים, לסיוע בהוצאות משק הבית, החזר הלוואות, משכנתאות, לתשלום חובות ועוד כיוצא באלה מצבים. מעת לעת קורה שמי שמוכר את הזהב איננו יכול להשיג מימון, או שהעלויות של המימון הן כאלה שעדיף לחפש דרכים אחרות. חשוב להזכיר שמשברים מתרחשים מעת לעת, אבל לרוב כדאי ואפילו חשוב להמשיך לשמור על התכשיטים מזהב המצויים בבית ולא למכור אותם. רק במצבים קיצוניים באמת ובהעדר אפשרויות אחרות עושים את זה. היתרונות הגדולים של הזהב טמונים בעובדה שהוא שומר על הערך שלו לאורך עשרות שנים ואפילו יותר. ידוע על תכשיטים שעברו בירושה מאם לבתה או מאב לבנו במשך מאות שנים.

קונה זהב וקביעת הערך הריאלי שלו

לכל מוצר העשוי מזהב יש ערך כספי, ובדרך כלל הערך הזה לא יורד אלא רק עולה. מה שקובע את הערך של הזהב הוא איכות הזהב – מידת הטוהר שלו. הערך נמדד בקראט, כאשר הקראט הגבוה ביותר הוא 24, כלומר זהב 24 קראט הוא הטהור ביותר. בנוסף, סוג הזהב והאיכות של התכשיט העשוי ממנו, עשויים להשפיע על המחיר. אם מדובר בתכשיט ייחודי שיוצר על ידי תכשיטן בעל שם, קרוב לוודאי שהמחיר שלו יהיה שונה מטבעת סתמית, גם אם המשקל ואיכות הזהב יהיו דומים בין שני התכשיטים.

מעוניינים לדעת עוד? רוצים למכור זהב? אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת ואנו נחזור אליכם בהקדם.

מכירת זהב

מאמרים נוספים

מכירת זהב - קבלו מזומן תוך 30 דקות

פרסונל פתרונות פיננסים

פרסונל פתרונות פיננסיים נותנים שירות לחברות ועסקים. החברה הוקמה מתוך צורך ממשי של עסקים לקבל אשראי נוסף לצורך גדילת העסק.
אנו בפרסונל מאמינים בעסק שלך ומעוניינים לתת לך את מיטב הפתרונות הפיננסים על מנת שנוכל לאפשר לך לגדול ולצמוח.

שירותים נוספים