משכון זהב ויהלומים

בפרסונל גרופ מבינים את החשיבות של משכון זהב ויהלומים ומאפשרים לך לרכז את השירותים הפיננסיים הרלוונטיים תחת קורת גג אחת. מטרתנו היא לקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מצאת את הזהב או היהלומים ועד שקיבלת עליהם כסף, כמו גם לסייע לך לדעת מה התמורה הראויה לכל נכס מן הסוג הזה.

אצלנו הזהב והיהלומים שווים לך יותר

נציגינו עובדים מסביב לשעון על מנת לעקוב אחר מחירי זהב ויהלומים ולעדכן אותך בפרטים השונים. אנו נשמש עבורך ערוץ מימון משתלם ואת התמורה שתגיע אליך בזכות הזהב והיהלומים אפשר יהיה לנצל לטובת הבית או העסק. כמו כן, יש לנו יכולת מיקוח מול הספקים וכך אנו מציעים לך רווחים גבוהים יותר על הזהב והיהלומים שברשותך.

מכירת זהב - קבלו מזומן תוך 30 דקות

השירות שישיג עבורך כסף מזומן – או הלוואה בתנאים מועדפים

מטרת העל שלנו היא לעזור לך להשיג פתרונות פיננסיים אפקטיביים ובראשם כסף מזומן. בעזרת משכון מסודר, מקצועי ואמין של זהב ויהלומים נוכל למשל לספק לך תמורה במזומן. אנו נבצע עבורך את הערכת השווי של הזהב והיהלומים וכמובן נשמור על שקיפות מלאה לכל אורך התהליך.

לחילופין, אנו מציעים אפשרות של קבלת הלוואה בתנאים מועדפים ובתמורה למשכון יהלומים, זהב או שעוני יוקרה שכבר יש ברשותך. גם את ההלוואה באפשרותך לבחור לקבל מזומן וזאת על רקע לחץ כספי של תשלומי שכירות, הצטברות חובות או הוצאות אחרות שמשפיעות עליך בטווח הקצר והארוך.

הלוואה ללא ערבים? יש דבר כזה!

הלוואה נגד מתבצעת אצלנו ללא צורך בערבים, ללא ניירת וללא בירוקרטיה. ההליך המהיר של אישור ההלוואה יעזור לך למלא התחייבויות מול עובדים וספקים ולהחזיר את תזרים המזומנים לדרך הנכונה. כמו כן, זה מסלול משתלם יותר מאשר פניה לבנק ואצלנו מכירים בערך של יהלומים וזהב בצורה שמשרתת את האינטרסים שלך.

נמאס לך מהחובות? רוצה להתקדם עוד היום לדור הבא של שירותי משכון זהב ויהלומים? נציגי פרסונל גרופ וגם המומחים של חברת הבת פרסונל פתרונות פיננסיים מחכים לקבל פרטים כדי לתאם עבורך שיחת ייעוץ ללא התחייבות.

שירותים נוספים

הלוואות לעסקים

מגוון מסלולים נוחים להלוואה לעסק

משכנתאות

מגיעים להון עצמי בקלות

ניכיונות צ'קים

המחירים הכי טובים לניכיון צ'קים

אודותנו

פרסונל פתרונות פיננסיים נותנים שירות לחברות ועסקים. החברה הוקמה מתוך צורך ממשי של עסקים לקבל אשראי נוסף לצורך גדילת העסק. 
אנו בפרסונל מאמינים בעסק שלך ומעוניינים לתת לך את מיטב הפתרונות הפיננסים על מנת שנוכל לאפשר לך לגדול ולצמוח.

0
הלוואות שניתנו
0
לקוחות מרוצים
0
ביקורות

לקוחות ממליצים

5/5
5/5

מעוניינים בייעוץ
ללא התחייבות? צרו קשר

טלפון

כתובתנו

תובל 21 רמת גן

שעות פעילות

א'-ה' 08:00-18:00,ו' 08:00-13:00