משכנתאות

האפשרות לקבל הלוואה כנגד שעבוד נכס יכולה לשפר בצורה דרמטית את איכות החיים שלך. אבל במקום לפנות לבנק ולשלם ביוקר על משכנתא, ניתן לחסוך זמן והוצאות עם המומחים של פרסונל גרופ: כל מה שנדרש ממך הוא ליצור קשר עם הנציגים שלנו ואנחנו כבר נדאג להרכיב עבורך הצעה משתלמת בהתאמה אישית.

נציגינו מאמינים שהתאמה אישית שווה לך כסף. בראש ובראשונה, אנו מבססים כל אחד מהפתרונות הפיננסיים על היכרות עם צרכי הלקוחות ועם יכולת ההחזר שלך. שנית, אצלנו מועסקים מומחים שמסייעים לך לנהל את התזרים של משק הבית או העסק. כך אנו למעשה מרכזים עבורך את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת – והופכים את התהליך של נטילת משכנתא למשתלם מאי פעם.

משכנתאות

מעוניינים בייעוץ ללא התחייבות? מלאו פרטים

משכנתאות

הגיע הזמן להחליף את הבנק

במובנים רבים, פרסונל גרופ וחברת הבת שלה פרסונל פתרונות פיננסיים יכולים לשמש עבורך כתחליף לבנק המסחרי שבו החשבון שלך מתנהל. אנו נשמש כערוץ מימון חוץ בנקאי לכל דבר ועניין ונספק עבורך פתרונות פיננסיים גם בהתראה קצרה. בין היתר, נפעל כדי להעניק לך שירות אישי, מקצועי ומהיר גם בתחום של ניכיון צ'קים ונמליץ לך על המשכנתא שתספק לך מקסימום ביטחון ורווח.

מלבד זאת, לנו יש יתרונות שאי אפשר לקבל בבנקים. אחרי פניה אלינו בנושא של משכנתאות, אנו נפעיל עבורך צוותים מקצועיים ומיומנים ללא סחבת ובלי קשר למסגרת האשראי הקיימת. לאחר מכן נקבע תכנית להחזר המשכנתא בתנאים שמתאימים לך ותוך שמירה על גמישות מלאה.

הדרך לבית מתחילה בליווי המקצועי שלנו

התחרות שאנו מעמידים בפני הבנקים המסחריים פועלת לטובתך. היא משכללת את השוק והופכת אותו לחופשי יותר, מסייעת לך להשיג משכנתא בתנאים מועדפים וגם מעניקה לך תחושה של ביטחון ושקט נפשי. אם תמיד חלמת על בית או נכס נדל"ן משלך, הגעת למקום הנכון. התהליך של נטילת משכנתא לא חייב להיות מסורבל ומטריד. עם המומחים של פרסונל גרופ יהיה לך קל להרגיש בידיים טובות ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים מעידים על המוניטין שלנו. רוצה לתכנן משכנתאות בצורה טובה יותר? נשמח לתאם מולך שיחת היכרות .

שירותים נוספים

הלוואות לעסקים

מגוון מסלולים נוחים להלוואה לעסק

ניכיונות צ'קים

המחירים הכי טובים לניכיון צ'קים

משכון זהב ויהלומים

המחירים הכי טובים עבור זהב ויהלומים

אודותנו

פרסונל פתרונות פיננסיים נותנים שירות לחברות ועסקים. החברה הוקמה מתוך צורך ממשי של עסקים לקבל אשראי נוסף לצורך גדילת העסק. 
אנו בפרסונל מאמינים בעסק שלך ומעוניינים לתת לך את מיטב הפתרונות הפיננסים על מנת שנוכל לאפשר לך לגדול ולצמוח.

0
הלוואות שניתנו
0
לקוחות מרוצים
0
ביקורות

לקוחות ממליצים

5/5
5/5

מעוניינים בייעוץ
ללא התחייבות? צרו קשר

טלפון

כתובתנו

תובל 21 רמת גן

שעות פעילות

א'-ה' 08:00-18:00,ו' 08:00-13:00